
ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
НАКАЗ
від 2 червня 2003 року N 217
Про заходи щодо забезпечення безпеки діяльності судів загальної юрисдикції та територіальних управлінь державної судової адміністрації
Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Державної судової адміністрації України
від 6 листопада 2003 року N 575,
від 21 листопада 2007 року N 126,
від 3 грудня 2008 року N 123
З метою посилення безпеки суддів (суддів у відставці), членів їх сімей, працівників апарату судів і територіальних управлінь державної судової адміністрації, своєчасного реагування та вжиття відповідних заходів керівництвом Державної судової адміністрації України, наказую:
1. Начальникам територіальних управлінь державної судової адміністрації, головам апеляційних, окружних адміністративних і місцевих господарських судів:
(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з наказом
Державної судової адміністрації України від 03.12.2007 р. N 123)
1.1. Вжити заходів до поглиблення взаємодії з правоохоронними органами щодо забезпечення незалежності, недоторканості та безпеки суддів (суддів у відставці), безпеки членів їх сімей, працівників апарату судів, територіальних управлінь державної судової адміністрації. Вирішити питання щодо встановлення протипожежної та охоронної сигналізації, забезпечити охорону будинків (приміщень) судів загальної юрисдикції та територіальних управлінь державної судової адміністрації. Провести ревізію договорів, укладених зі службами охорони.
1.2. Подавати до Державної судової адміністрації України інформацію про надзвичайні події згідно з Переліком (додаток 1). Інформація оформляється у вигляді доповідної записки.
(підпункт 1.2 із змінами, внесеними згідно з наказом
Державної судової адміністрації України від 21.11.2007 р. N 126)
1.3. Первинну (попередню) інформацію подавати факсовим зв'язком (з наступним надсиланням оригіналу документу) в день, коли стало відомо про подію.
1.4. До первинної (попередньої) інформації включати відомості про місце, час, обставини події; відомості про потерпілих (прізвище, ім'я, про батькові, місце роботи, посада) та фізичний стан кожного з потерпілих; відомості про нападників чи осіб, причетних до події; перелік вжитих заходів, а також інформацію про заходи, яких вживається; попередню оцінку матеріальної шкоди.
У разі, коли надзвичайна подія трапилася в будинку (приміщенні) суду, територіального управління державної судової адміністрації, в інформації зазначати, чи здійснювалася і у який спосіб охорона будинку (приміщення).
1.5. Підсумкову інформацію подавати поштовим (фельд'єгерським) зв'язком після закінчення розслідування (службової перевірки) події. До підсумкової інформації включати викладення результатів розслідування (службової перевірки) події, його причин і умов, оцінку матеріальної шкоди, відомості про здійснені заходи, а також суть рішень органів прокуратури, внутрішніх справ, підрозділів державної протипожежної служби тощо, що проводили розслідування, вироку чи іншого рішення суду.
1.6. Направляти до Державної судової адміністрації України щоквартальний звіт територіального управління державної судової адміністрації щодо забезпечення незалежності та безпеки суддів згідно з затвердженою формою (додаток 2).
(пункт 1 доповнено підпунктом 1.6 згідно з наказом
Державної судової адміністрації України від 06.11.2003 р. N 575,
підпункт 1.6 із змінами, внесеними згідно з наказом
Державної судової адміністрації України від 21.11.2007 р. N 126)
2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної судової адміністрації України Балаклицького І. І.
Голова Державної судової
адміністрації України
|
В. Карабань
|